Авторський нагляд

Авторській нагляд це сукупність дій, направлених на виявлення відповідності містобудівних, архітектурно-планувальних, художніх, технічних, технологічних і природоохоронних рішень та дій, здійснених підрядником в процесі спорудження об’єкта будівництва, прийнятих проектними рішеннями.

Авторській нагляд здійснюється автором проекту і спеціалістами, які приймали участь в розробці проекту. Всі відступи від проектних рішень, які виникають в процесі будівництва, повинні бути погодженні з авторськім наглядом, оформлені документально і записані до журналу авторського нагляду. Спеціалісти авторського нагляду мають право, забороняти застосування в будівництві матеріалів, виробів та коструцій, які не відповідають державним стандартам, технічним умовам і проектній документації, а також давати вказівки, обов’язкові для підрядника про припинення робіт, які здійснюються з порушенням вимог проектної і нормативно-технічної документації.

Мова йде не тільки про дотримання переліку необхідних документів під час будівництва, яким і є авторський нагляд але й про виникнення в майбутньому можливих затратних процесів як для будівельної компанії так і для власника будинку. Відповідно до законодавства та договору із замовником (забудовником) авторській нагляд передбачає контроль за будівельно-монтажними роботами аж до введення у експлуатацію, а в окремих випадках і в перший час експлуатації об’єкту.

Дякуэмо за те, що написали нам!

ми обов’язково з вами зв’яжемося в найближчий час!